Melez Kampı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melez Kampına Hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jill Violet

2 posters
YazarMesaj
Jill Violet Temple

Jill Violet Temple

Lakap : Ji, Vi, Let, Vio

Jill Violet Empty
MesajKonu: Jill Violet   Jill Violet Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 2:05 pm

Görev 1 | Melez Kampı’nda İlk Gün
İlk gününüzü anlatan bir RP ile başlamak. Sıkıcı sanki? Ama olmazsa olmazlardandır bu görev. Melez Kampı’nda geçirdiğin ilk günü özetle bakalım.
Kişiler: Serbest
Mekan: Serbest
Satır: +20

Görev 2 | Ebeveyn İle Tanışma
Kampa geldiniz, Tanrı/Tanrıça ebeveyniniz olduğunu öğrendiniz. Onunla tanışmaya can mı atıyorsunuz? Ondan nefret mi ediyorsunuz? Yine de tanışmak zorundasınız.
Kişiler: Sen ve Ebeveynin
Satır: +15

Görev 3 | Bir Kardeş İle Tanışma
Kulüben var artık senin, bir kulübe dolusu kardeşin, kocaman bir ailen var! O kardeşlerden biriyle tanışmak istemez misin? Tamam o zaman, hemen biriyle irtibata geç ve ortaya iyi bir RP çıkarın.
Kişiler: Sen ve kardeşin
Mekan: Kulüben

Görev 4 | Pegasus Edinme
Pegasus ahırlarımız var bizim, gördün mü? Bir ara mutlaka ziyaret etmelisin. Pegasuslar sevimli, uysal yaratıklardır. Her zaman sadıklardır. Arada birkaç hırçın da çıkmıyor değil tabii. Yalnız RP yazarken unutmayın, sadece Poseidon çocukları pegasuslarla iletişim kurabilir.
Kişiler: Sen
Mekan: Ahırlar

Görev 5 | Temizliğe Katılma
Ah, nefret ediyorum bu görevden. Ne yazık ki koymak zorundayım. Bütün melezler kulübelerinde yapılan temizliğe katılmak zorundalar, bir de görev verelim dedik. Herhangi bir kulübe temizliğine bir RP ile katkıda bulunmanız yeterli olacaktır.
Kişiler: Sen ve kardeşlerin

Görev 6 | Arkadaş Edinme
Aşırı asosyal bile olsan bu görevi yapmak zorundasın. Melez Kampı yaşıtın dolu! Mutlaka başka bir kulübeden arkadaşın vardır, değil mi? Herhangi biriyle arkadaş ol, yeni tanışıyor olmanız önemlidir. İstersen bu RP partnerinde olabilir tabii. (Öhöm, Aşk Tanrıçası!)
Kişiler: Sen ve arkadaşın

Görev 7 | Ebeveynden Görev Alma
Ebeveynin sana herhangi bir görev verecek, sen de tek başına bu görevi yerine getireceksin. Bu kadar. Ebeveyninle irtibata geçsen iyi olur. (Öhöm, bu bir özel görev değildir, karıştırmayınız!)
Kişiler: Sen ve ebeveynin

Görev 8 | Ebeveyn İle Tartışma
Ebeveynler sıkıcıdır, değil mi? Bir de ergensiniz, hiç anlaşamayacaksınız. Üstelik ebeveyniniz bir Tanrı, sizinle hiç ilgilenmiyor! Ölümlü ebeveyninizi bırakıp gitti! Tartışmak için bir çok nedeniniz var, farkındayız. Fakat karşınızdakinin bir Tanrı olduğunu unutmayın!
Kişiler: Sen ve ebeveynin

Görev 9 | Yardım
Çok zor bir duruma düştünüz, sizi kurtaracak tek şey, tanrıların dualarınız kabul edip sizi kurtarması (bu durum için yaratıcı olmanız gerekiyor). Neyse ki, yardımsever (anlaştığınız) bir Tanrı/Tanrıça size yardıma geliyor. Elbette ki kurtuluyorsunuz. Akşam adağınızı ona adarsınız bundan sonra.
Kişiler: Sen ve bir Tanrı / Tanrıça (Ebeveyninizden farklı olmak zorunda)

Görev 10 | Düello
Şu karşınızdaki çok mu sinirlerinizi bozuyor? Yoksa partnerinize mi asılıyor? Yoksa pis pis bakıp duruyor mu? E, Melez Kampı bu. Güçlü ve yaşıt melezlerin yaşadığı yer. Mutlaka biriyle aranda gerginlik oluşacak. Gelin bunu arenada, hakem eşliğinde çözün!
Kişiler: sen ve düello yapacağın kişi
Mekan: Arena
Satır: +30

Görev 11 | Kehanet
Tanrı Apollon veya kahin ortaya bir kehanet attı. Sen de o kehanetin içindesin! O kehanete bağlı kalarak, takım olarak ortaya iyi bir macera çıkarın bakalım.
Kişiler: Sen ve kehanette geçenler

Görev 12 | Parti
Parti mi? Nerede? Sakinim. Partileri kim sevmez ki? İlk duyduğun partiye katıl ve sadece eğlenmene bak!
Kişiler: Sen ve partidekiler
Mekan: Partinin yapıldığı mekan

Görev 13 | Ziyaret
Kamptan önce de bir hayatın vardı, değil mi? Ölümlü ebeveyninle, seni evlatlık edinen bir aile ile yaşıyordun. Belki de sokaklarda büyüdün! Yine de arkadaşın vardı, değil mi? Onların tümüyle hayatından çıkma. Hadi, onları ziyarete git!
Kişiler: Sen ve ziyaret edeceğin kişi
Mekan: Serbest (Kamp Dışı)

Görev 14 | Bayrak Yarışı
Ah, Melez Kampında en sevdiği m yarış! Mutlaka katılmanız gereken, zevkli bir oyun. Biraz tehlikeli olabilir fakat heyecan dorukta! Bayrak Yarışı sırasında ormanda başına neler geldiğini anlat bakalım!
Kişiler: Sen ve yarıştakiler
Mekan: Orman

Görev 15 | Labirent
Labirente girmek mi? Kalsın. O pis tüneller, örümcek dolu her yer… Yine de oraya girmeye cesaret edecek melezler tanıyorum ben. Fakat bu görev büyük bir görev, iyi bir kurgunuz olamalı!
Kişiler: Sen ve 5 arkadaşın
Mekan: Labirent

Görev 16 | Kano Gölü
Kano Gölü bana her zaman aşıkları hatırlatmıştır, öyle değil mi ama? Neyse, arkadaşınızla da gidebilirsiniz tabii. Kano Gölü’nde gezintiye çıkın, amaçsız takılın işte öyle. Bu görevi biraz basit yapıyorum.
Mekan: Kano Gölü

Görev 17 | Orman
Orman gizemli, büyülü, tehlikeli ve nefis kokan bir yer. Benim Melez Kampında en çok sevdiğim yer orasıdır. Ormanın derinliklerine doğru ilerleyin bakalım, neler bulacaksınız. Karşınıza bir çok yaratık çıkacak elbet, hepsiyle dövüşeceksiniz. Bunun da kurgusunu size bıraktım.
Mekan: Orman

Görev 18 | Savaş
Savaş dediysem, yanlış anlamayın. Sizin ki ufak, çocuksu, sevimli bir savaş olacak. Kulübende yastık savaşı, puding savaşı veya çilek savaşı çıkarabilirsin! Tüm kulübendekiler katılırsa daha güzel olur. Şimdiden iyi eğlenceler!
Kişiler: Sen ve kulübendekiler

Görev 19 | Plaj
Plaj denmesi bile gülümsememe yol açıyor. Plaj için kurguya ihtiyacınız var mı? Sanmıyorum. Gidin arkadaşınızla boğuşun, kale yapın, güneşlenin. Arkadaşınızı gömün, boğun! Bakarsınız, iyi bir tanrıça aşık olmanızı sağlar ^^
Mekan: Plaj

Görev 20 | Kabus
Her melez kabus görür, çoğu da gerçek çıkar, öyle değil mi? Gördüğünüz bir kabusu anlatın hadi. Bu da çok basit bir görev oldu.
Post +1

Görev 21 | Noel
Noeli kim sevmez? Süslenen ağaçlar, hediyeler, nar gibi kızarmış hindiler! Melez Kampı’nda Noel çok eğlenceli geçer. Sen de bir RP ile katkıda bulunabilirsin.
Kişiler: Sen ve noele katılacaklar
Mekan: Meydan

Görev 22 | Aphrodite
Aphrodite aşk ve güzellik tanrıçası. Güzel (ihihihihihi) bir meleze görev vermek isteyebilir ve işte o an kendinizi ortaya atıp “Ben yaparım!” diyeceksiniz ve Aprodite’in verdiği görevi layıkıyla yerine getireceksiniz. (Özel görev ile birleştiremezsiniz)
Kişiler: Sen ve Aphrodite

Görev 23 | Poseidon
Poseidon üç büyüklerden biridir. Güçlü bir meleze görev vermek isteyebilir, ve işte o an kendinizi ortaya atıp “Ben yaparım!” diyeceksiniz ve Poseidon’un verdiği görevi layıkıyla yerine getireceksiniz.
Kişiler: Sen ve Poseidon

Görev 24 | Çaylak
Kampa yeni bir çaylak mı geldi? Öyleyse senin görevin, onu korumak ya da ezmek! Kişiliğine göre hangisi sana uyuyorsa onu yap. Eğer iyi biriysen, çaylağı ezen birinden koru. Kötü biriysen, çaylağı ez. 3 kişilik bir RP bu, iletişime geçin.
Kişiler: Sen, çaylak ve bir arkadaşın daha (Ezen kişi isen, koruyan birini; koruyan biri isen ezen birini bul!)

Görev 25 | Eğlence
Kamptan kaç, iyi bir bara, kumarhaneye, diskoya ya da otele git. Eğlenebildiğin kadar eğlen, içebildiğin kadar iç, kusabildiğin kadar kus. Ergensin sen, bu görevi başarıyla tamamlayacağını biliyorum.
Kişiler: Sen ve arkadaşların
Mekan: Serbest (Kamp Dışı)

En son Jill Violet Temple tarafından Perş. Tem. 14, 2011 12:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://scythee.tumblr.com
Jill Violet Temple

Jill Violet Temple

Lakap : Ji, Vi, Let, Vio

Jill Violet Empty
MesajKonu: Geri: Jill Violet   Jill Violet Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 12:32 pm

Görev 1 | Melez Kampı’nda İlk Gün
İlk gününüzü anlatan bir RP ile başlamak. Sıkıcı sanki? Ama olmazsa olmazlardandır bu görev. Melez Kampı’nda geçirdiğin ilk günü özetle bakalım.
Kişiler: Serbest
https://melezkampirp.yetkin-forum.com/t121-lk-gunum#438

Görev 4 | Pegasus Edinme
Pegasus ahırlarımız var bizim, gördün mü? Bir ara mutlaka ziyaret etmelisin. Pegasuslar sevimli, uysal yaratıklardır. Her zaman sadıklardır. Arada birkaç hırçın da çıkmıyor değil tabii. Yalnız RP yazarken unutmayın, sadece Poseidon çocukları pegasuslarla iletişim kurabilir.
Mekan: Ahırlar
https://melezkampirp.yetkin-forum.com/t122-yellow#439
http://scythee.tumblr.com
Aphrodite
Admin
Aphrodite

Lakap : Efendim ?!

Jill Violet Empty
MesajKonu: Geri: Jill Violet   Jill Violet Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 12:48 pm

2 Tecrübe puanın veriliyor.

Jill Violet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jill Violet Temple RP