Melez Kampı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melez Kampına Hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Simurg ile tanışma.

YazarMesaj
David Killer

Lakap : Dave

Simurg ile tanışma. Empty
MesajKonu: Simurg ile tanışma.   Simurg ile tanışma. Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 8:03 pm

Bugün kamptaki ilk günümdü. Yapacak bir şey olmadığı için sabah erkenden kalkmayı tercih etmemiştim. Kalktığımda güneşin yerine bakarak saatin 11 civarı olduğunu anladım. Hemen yatağımdan kalktım. Çok heyecanlamıştım; çünkü ahırlara gidip bir pegasus edinebileceğim bir gün olduğunu hatırladım. Üzerime bir kot pantolon giydim. Siyah geniş bir tişörtün üzeine bir sweat alıp almama konusunda kararsız kaldım. 12 sıcağında gerek olmadığını düşündüm. Hemen ahırlara koştum. Ahır görevlisi benim heyecanımı görmüş olacak ki ''Sakin ol! Pegasusunu birlikte seçmeye ne dersin?'' ''Neden olmasın?'' diye cevap verdim. İçeri girdiğimde gözüme çarpan ilk pegasusu çok beğenmiştim. Altın sarısı tüylerinin üzerinde, otoyol şeritlerini andıran gri şeritler vardı. Ben bu pegasusu istiyordum. Bu güzel pegasusu ismini ne koysaydım? 'Simurg?' Evvet. Harika bir isim, harika bir pegasus, harika bir melez.. Hemen elimdeki küp şekeri ona yedirdim ve ben bunu istiyorum diye görevliye döndüm..

Simurg ile tanışma.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşlerle tanışma rp'si