Melez Kampı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melez Kampına Hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tatlı Pegasus

YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple

Hanna Olıvıa Temple

Lakap : Hann, Hanny ,Oliv, Via.

Tatlı Pegasus Empty
MesajKonu: Tatlı Pegasus   Tatlı Pegasus Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 5:43 pm

Kardeşim Kim bana pegasusundan bahsetmişti.O kadar ilgimi çekmişti ki,ertesi gün ilk işim ahırlara gitmek oldu.İçerisi pegasuslarla doluydu.O kadar tatlılardı ki, ilk başta onların oyuncak falan olduğunu sandım.Ama değillerdi,hareket ediyorlardı.Hepsini ilgiyle inceledim.Önlerine koyulan şekerlemeleri yiyorlardı.Bütün günümü orada geçirebilirdim sanırım.
Bir pegasus gözüme çarptı.Bu pegasus ahırın içerisinde gördüğüm en tatlı pegasustu.Tabii bana göre.Ona bayılmıştım.Cappuccino rengi tüyleri vardı.Gözleri kapkaraydı.Hemen başını okşamaya başladım.
"Senin nasıl sahibin olmaz tatlı şey"dedim.Sanki beni anlıyor gibi yüzüme baktı.İşte o zaman ilk defa Poseidon'un çocuğu olmayı istedim.Pegasuslarla konuşmak,onlarla dertleşmek ne güzel olurdu ama.O benim pegasusum olmalıydı.Onunla ilgilenebilirdim.Onu besleyebilirdim.Öyle inanılmazdı ki..
"Senin adın Spencer olsun ne dersin tatlı şey?"dedim.Sanırım beni anlamıştı.Mutlulukla kişnedi.Kafasını saçlarıma gömdü.Artık benim de bir pegasusumun olması ne kadar güzeldi...

Tatlı Pegasus
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pegasus Alımı