Melez Kampı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melez Kampına Hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Paranoya...

2 posters
YazarMesaj
Ephesus Dragneel
Khione Çocuğu
Khione Çocuğu
Ephesus Dragneel

Lakap : Bana adımla hitap et!

Paranoya... Empty
MesajKonu: Paranoya...   Paranoya... Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 10:23 am

Buzdan kulübeme yeni yerleşmiş olsam da hemen alışmıştım. Aklımı kurcalayan tek bir şey vardı. David Kiler! Onunla akşam yemeğinde tanışmıştık. O kimdi? Neden bana o gece istemli görünen bir şekilde çarptı? Benden ne istiyor? UMP projesine dahil mi? Beni buldular mı? Tüm bunların yanıtını almak zorundayım! Bana kendini aynen şu şekilde tanıtmıştı " Ben David Killer, Zeus çocuğu. " kelimesi kelimesine buydu. Zeus ana tanrı olmalıydı. Bu da onun burnu havada küstah çocuklarından biriydi. Kıdemli biri mi acaba? Bana kendini fazlaca överse kafasının kopacağına garanti veririm. Onu deşifre etmeliyim!

Düşüncelerimi gerçekleştirmek için buzdan kulübemden çıktım. Zeus denen tanrının kulübesi nerede olabilirdi? Onun hakkında tek bildiğim ana tanrı olduğuydu. Bir nolu kulübe olabilirdi. Biz ise on beş civarlarındaydık. Burada kimse on iki olimpos tanrısı dışındakilerin melezlerini onaylamıyor. Onlarda bir gün gazabımla yüzleşecek. Neyse! Şimdi yapmam gerekene bakmalıyım. Zeus kulübesine girip David Killer denen adamın kim olduğunu öğrenmek.

Bir numaralı kulübeye yaklaştığımda içimi garip bir duygu kaplamıştı. Bu David benim için bir yoldaş, bir düşman ya da sadece bir anı olacak. Meraklanmaya başladım. Kapıyı yüksek sesle çaldım. Buradan sonrasında sakin olmak zorundaydım. Kapıyı şans eseri David açtı. Ağzımdan dökülen kelimeler şunlardı " Merhaba David. Ben Ephesus, Khione kulübesinden. Hatırlar mısın bilmem, akşam yemeğinde tanışmıştık. " Yüzümdeki buz gibi ifade hiç değişmemişti. Tanışmamız da tanışma sayılmazdı. Çarpışma sonucu gerginliği önlemek için kısa ve anlamsız bir konuşma. David şaşırmış görünüyordu. Küstahça çarptığı beni umursamamış yada unutmuş olabilird. Ben bana yapılan bir iyiliği, bir kötülüğü yada aklıma takılan bir şeyi asla unutmam!
David Killer

Lakap : Dave

Paranoya... Empty
MesajKonu: Geri: Paranoya...   Paranoya... Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 10:46 am

Bugün kulübede en geç kalkan kişi bendim. Uyandığımda herkes çıkmıştı. Benim ise dışarıya çıkabilecek güce sahip değildim. Sadece kulübemde oturmak, uyumak istiyordum. Tam kafamı yastığa koyacakken kapı yüksek sesle çalındı. Kimse olmadığı için kapıyı ben açtım. Uykulu suratım karşısında tanımadığım, buz gibi bir suratı olan melez duruyordu. ''Merhaba David. Ben Ephesus. Khione Kulübesinden. Hatırlar mısın bilmem, akiam yemeğiğnde tanışmıştık.'' dedi. Yüzündeki ifade konuşması boyunca tıpkı bir buzu andırıyordu. Uyku sersemi olmam nedeniyle hatırlayamadım. 'Kimdi bu Ephesus?' diye düşünürken geçen geceki çarpışmamızı hatırladım. O da bundan bahsediyordu. Kulübede kimsenin olmayışından dolayı onu içeri davet ettim. Kapıda kalamazdı. Benim küstah biri olduğumu düşünmesini istemezdim; çünkü ben küstah değildim ve öyle olanlardan da asla hoşnut olmazdım. İçeri geldi. Kanepeye yöneldim. Onu da kanepeye oturttuktan sonra ''Merhaba Ephesus. Ben David. Bunu zaten biliyorsun. Zeus çocuğu olduğumu da. Seni buraya hangi rüzgar attı? Dünkü çarpışmamızdan sonra bir arkadaş için mi geldin?'' diye sordum. ''Melez kampında hiç arkadaşım yok. Belki seninle bir arkadaşlık kurabiliriz diye düşünmüştüm.'' dedi. ''Ama eğer istemezsen gidebilirim.'' Bu benim ona karşı kötü davrandığımın kanıntıydı. Ben böyle biri değildim. Olmamalıydım. ''Hayır. Tabii ki hayır. Oturmana ve arkadaşlık kurmana gerçekten çok ihtiyacım var. Benim de hiç arkadaşım yok bu kampta.'' diye söze başladım. Ephesus iyi huylu birine benziyordu; ama gerçekten öyle olup olmadığını zaman gösterecekti. Söze girişmek için ağzını açtığında ''Söze başlamadan bir şeyler getireyim. Kuru kuru konuşmak olmaz.'' dedim. ''Kampa getirmek yasak; ama İce-tea içer misin?'' diye sordum.

Paranoya...
1 sayfadaki 1 sayfası