Melez Kampı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melez Kampına Hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Pegasuslar ve ben??? İmkansız ikili...

YazarMesaj
Undine Chantal DuPont

Undine Chantal DuPont

Lakap : Adım uzun mu geldi??? O halde Denizin Ruhu diyin, bu da adımın anlamı işte.

Pegasuslar ve ben??? İmkansız ikili... Empty
MesajKonu: Pegasuslar ve ben??? İmkansız ikili...   Pegasuslar ve ben??? İmkansız ikili... Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 2:24 am

Pegasus'um için Coffe komik bir isim biliyorum ama kahve çekirdeği seven bir pegasus'a siz nasıl bir isim verirdiniz? En baştan alalım şu hikayeyi.

O gün sabah uyanır uyanmaz her zaman ki gibi direkt olarak biraz kahve çekirdeği koklamıştım. Bu bende her zaman işe yarıyordu ve asla kahve içmiyordum. Zaten bu kampa gelir gelmez ilk işim mutfağa kahe çekirdeği ile dolu bir kase koymuştum. Birşeyler atıştırdıktan sonra kulübeden dışarı çıktım. Hava gerçekten çok güzeldi. Ama ben hava ile ilgilenmiyordum. Nereden pegasus bulabileceğimi düşünüyordum. Yürüdüm, yürüdüm ve yürüdüm.Ta ki ahır benzeri bir binanın önüne gelene kadar. Utangaç bir şekilde içeriye girdim. İçerisini dolaşmaya başladım. Pegasusları inceledim, inceledim ve yine inceledim. Tam umudumu yitirmişken bir pegasusun bana yaklaştığını fark ettim. Siyah yeleleri ve kahverengi bir gövdesi vardı. "Selam kızım." Gözleri mavi renkti. Cebimden birkaç kahve çekirdeği çıkardım. Pegasus eğilip hepsini yeyince bende kahkahayı bastım. "Benim pegasusum olur musun?" diye sorunca mutlulukdan kişnedi. "O halde adın... Coffe olsun."

İşte ben pegasusumu böyle aldım.
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com

Pegasuslar ve ben??? İmkansız ikili...
1 sayfadaki 1 sayfası