Melez Kampı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melez Kampına Hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Delmira'da Ararmış ~

5 posters
YazarMesaj
Delmira Elysse Petit

Delmira Elysse Petit

Lakap : Ely, Mira.

Delmira'da Ararmış ~ Empty
MesajKonu: Delmira'da Ararmış ~   Delmira'da Ararmış ~ Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 6:57 pm

# Delmira Elysse Petit #

~ Delmira 18 yaşında genç bir melezdir.
~ İkizi Jule onun her şeyidir. Kamptaki biriciği, en büyük dostu ve sırdaşı.
~ Delmira ile anlaşmak epey zordur. Delmira insanların iyiliğini asla düşünmez. Hele ki sevmediği biri söz konusu olunca tamamen umursamazdır.
~ Dost ve arkadaş edinmekte zorlanan kızımız edindiği dostlarını canı gibi sever. Onlar için ölmeye bile hazırdır. Dostlarına yapılan ufacık bir kötülüğü kendine yapılmış bilir ve ona göre davranır. Tabii bu sadece dostları için geçerlidir. Delmira'nın da çok dostu yok zaten.
~ Delmira gerektiği zaman çok iyi bir düşman da olabilir. Kısacası duruma göre kendini belirleyen biridir.
~ Partner meselesine gelecek olursakta; Delmira'nın bir partneri varsa bilin ki o çocuk çok başka biridir. Çünkü kızımız aşka pek inanmaz. Ama ileride birine aşık olursa ve bu kişi onun sevgilisi olursa gerçekten çok çok özel biridir.

Gelelim Arananlaraaa ;

A K R A B A
İkizim ~ O benim her şeyim. Yıllar sonra bulduğum ikizim için canımı bile veririm.
• Jule Valérie Petit
Kardeşler ~ Kulübemdeki tüm kardeşlerim. Hepsini çok seviyorum.
• David Killer

A Ş K
Partner ~ Bahsettiğim gibi çok özel ve farklı biri. Yoksa kızımız pek aşık olabilecek biri değil. Tabii karşısına mükemmel biri çıkarsa bilemeyeceğim.
Ex'ler ~ Bu kısım biraz zor. Yine de onun da eskileri olabilir.
Hoşlandığım ~ Aramızda asla bir şey olmaz. Ama elbet hoşlandığım bazı çocuklar olabilir. Sadece hoşlanıyorum, ilerisi yok yani.
Hoşlananlar ~ Benden de hoşlananlar olur elbette.

O L U M L U
Kadim Dost ~ Ah, o da çok özel biri. Delmira'nın kamptaki en değerlilerinden. Dertlerini, sorunlarını, sırlarını paylaştığı biricik şahsiyet.
• Hanna Olıvıa Temple
Dostlar ~ Kadim dosttan sonra gelen grup. Çok fazla kişi değildir elbette. Tabii zamanla bir artışta gösterebilir. Belli olmaz.
Arkadaşlar ~ Öyle çok yakın olmadığı, ama sürekli selamlaşıp, birbirlerini gördükçe laflaştıkları grup.
Sırdaşlar ~ Kızımız kendine yakın gördüğü bazı kişilerle sırlarını elbet paylaşır. Ama bu bölüm çok farklı. Hiçbir şeyini gizleyemez bu sırdaşından.
• Jill Violet Temple
Suç Ortakları ~ İki kelimeyle anlatabiliriz. 'Macera Arkadaşı' Birlikte bir sürü şeyler yaparlar. Başlarını derde sokarlar, ceza alırlar vs.
Korudukları ~ Kızımız Zeus melezi. Elbette kampta koruduğu melezler olabilir.
Koruyanlar ~ O korur da onu korumazlar mı? Tabii ki Delmira'yı koruyan kişiler de vardır.

O L U M S U Z
Gıcık Oldukları ~ Korkmanıza gerek yok canım. Sadece anlaşamıyorlar. Araları iyi değil vs.
Nefret ~ Eğer Delmira'nın nefretini kazandıysanız elbette kötü bir şey yapmışsınızdır. En basitinden dostlarına küçük bir zarar nefret ilişkisini oluşturur.
Düşmanlar ~ Nefret duyduğu bazı kişilerle ileride kanlı bıçaklı düşman olabilirler.

En son Delmira Elysse Petit tarafından Perş. Tem. 14, 2011 10:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Hanna Olıvıa Temple

Hanna Olıvıa Temple

Lakap : Hann, Hanny ,Oliv, Via.

MesajKonu: Geri: Delmira'da Ararmış ~   Delmira'da Ararmış ~ Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 7:37 pm

Kadim Dost olalım mı bebeyims :* ?
Delmira Elysse Petit

Delmira Elysse Petit

MesajKonu: Geri: Delmira'da Ararmış ~   Delmira'da Ararmış ~ Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 7:40 pm

Tabii cağnım. Zaten öyleyiz, asdfg Very Happy
Ekliyorum şimdi (:
David Killer

Lakap : Dave

MesajKonu: Geri: Delmira'da Ararmış ~   Delmira'da Ararmış ~ Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 9:13 pm

Kardeşim?
Delmira Elysse Petit

Delmira Elysse Petit

MesajKonu: Geri: Delmira'da Ararmış ~   Delmira'da Ararmış ~ Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 7:21 am

Ekledim kardeeş.
Jill Violet Temple

Jill Violet Temple

Lakap : Ji, Vi, Let, Vio

MesajKonu: Geri: Delmira'da Ararmış ~   Delmira'da Ararmış ~ Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 3:25 pm

Oyş, Ju'nun yeri ayrılmış :*
Ji de, kadim akmalı.
http://scythee.tumblr.com
Delmira Elysse Petit

Delmira Elysse Petit

MesajKonu: Geri: Delmira'da Ararmış ~   Delmira'da Ararmış ~ Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 10:53 am

Hiii eveet, Ju'mun yeri ayrıldı.
Biz Ji ile sırdaş değil miydik ya!?
Aphrodite
Admin
Aphrodite

Lakap : Efendim ?!

MesajKonu: Geri: Delmira'da Ararmış ~   Delmira'da Ararmış ~ Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 11:51 am

oyş doğru.
kdjfglkdfjgldf

Delmira'da Ararmış ~
1 sayfadaki 1 sayfası