Melez Kampı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melez Kampına Hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

- Açıklama -

YazarMesaj
Aphrodite
Admin
Aphrodite

Lakap : Efendim ?!

- Açıklama - Empty
MesajKonu: - Açıklama -   - Açıklama - Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 5:22 pm

Her melezin bir görevi olmalı, değil mi?
İşte size boş durmamanızı sağlayacak koca bir liste!
Tam 100 tane göreviniz var, her biri 1 puan değerinde.
Yaptıkça size tecrübe puanı sağlayacak bu görevlerin kimi çok zor, kimi çok basit.
Tecrübe puanı birçok yerde işinize yarayacaktır. Mülk almada, aile kurmada…
Üstelik bütün görevleri tamamlayan melezler Onur Tablosunda yer alacak, büyük bir drahmi ödülü kazanacaktır.
Siz sormadan ben söyleyeyim; istediğiniz görevden başlayabilirsiniz, görevleri birleştirebilirsiniz.

İlk Liste (Görev Listesi Aphrodite) benim listem. Kurgular genelde size kalmıştır ve görevler basittir. Arkadaşlarınızla, eğlenerek yapacağınız görevlerdir (değerimi bilin). Yaptığınız görevleri ‘Ödüller (Aphrodite)’ adlı başlığa formu doldurarak gönderdiğiniz takdirde, artık sizlik bir iş kalmayacak demektir. Ben, yazdığınız görevleri okuyup, değerlendireceğim.

İkinci Liste (Görev Listesi Athena) Tanrıça Athena’nın görev listesidir. Yaptığınız görevleri ‘Ödüller (Athena)’ adlı başlığa formu doldurarak gönderdiğiniz takdirde, artık sizlik bir iş kalmayacak demektir. Athena, yazdığınız görevleri okuyup, değerlendirecektir.

Üçüncü Liste (Görev Listesi Poseidon) Tanrı Poseidon’un görev listesidir. Yaptığınız görevleri ‘Ödüller (Poseidon)’ adlı başlığa formu doldurarak gönderdiğiniz takdirde, artık sizlik bir iş kalmayacak demektir. Poseidon, yazdığınız görevleri okuyup, değerlendirecektir.

Dördüncü Liste (Görev Listesi Amphitrite) Tanrıça Amphitrite’nin görev listesidir. Yaptığınız görevleri ‘Ödüller (Amphitrite)’ adlı başlığa formu doldurarak gönderdiğiniz takdirde, artık sizlik bir iş kalmayacak demektir. Amphitrite, yazdığınız görevleri okuyup, değerlendirecektir.

- Açıklama -
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sınama Görevi Hakkında Açıklama