Melez Kampı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melez Kampına Hoşgeldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım!

3 posters
YazarMesaj
Undine Chantal DuPont

Undine Chantal DuPont

Lakap : Adım uzun mu geldi??? O halde Denizin Ruhu diyin, bu da adımın anlamı işte.

Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım! Empty
MesajKonu: Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım!   Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 3:03 pm

Canım ciğerim kardeşciklerim, biz buracıkta sohbet edeceğiz... Vah bana vah. Yanlızlıktan delirdim... Anne! Ben kardeş isityorum! Razz
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com
Amphitrite
Admin
Amphitrite

Lakap : Bana Lakap ha?

MesajKonu: Geri: Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım!   Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 3:08 pm

Ahh kızım ah... Korkma evladım. Yakında kulübende içeriye sığmayıp dışarıya taşacak kadar kardeşin olacak... Smile
Undine Chantal DuPont

Undine Chantal DuPont

Lakap : Adım uzun mu geldi??? O halde Denizin Ruhu diyin, bu da adımın anlamı işte.

MesajKonu: Geri: Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım!   Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 3:15 pm

Yok anneciğim, ben o kadar çok kardeş istemiyorum. 5-10-15-20 kardeş yeter Razz Very Happy Razz
Amphitrite
Admin
Amphitrite

MesajKonu: Geri: Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım!   Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 5:11 pm

Çok azmış gerçekten kızım.. Neyse, uslu dur, derslerine çalış, sorumluluklarını da yerine getir tamam mı!
Undine Chantal DuPont

Undine Chantal DuPont

MesajKonu: Geri: Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım!   Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım! Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 5:14 pm

tamam anneciim! Ayyyy... kendimi anaokul çocuu gibi hissettim. Niye annemi bu kadar çok seviyorum ben?!?
Amphitrite
Admin
Amphitrite

MesajKonu: Geri: Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım!   Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım! Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 8:50 am

Olabilir yavrum. Sonuçta hepimiz bir zamanlar anaokulu çocuğuyduk... Tabi Tanrı[ça]'ysan o başka.. Razz
Undine Chantal DuPont

Undine Chantal DuPont

MesajKonu: Geri: Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım!   Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım! Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 6:25 pm

Yaaaaaaaaaaaaaa... Anne! Ölümlü olduğumu niye hatırlatıyosun??? Bunalıma soktun beni Crying or Very sad BEN SANA KÜSTÜM! Razz Anneciime hiç küser miyim ben??? Bi kere annemi çok seviyorum nasıl küseyim???
Kim Jewel Ives

Kim Jewel Ives

Lakap : Jew.

MesajKonu: Geri: Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım!   Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım! Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 4:13 pm

-Anne-kız konuşmalarının arasına yeni kardeş girer-
Selam (:
Amphitrite
Admin
Amphitrite

MesajKonu: Geri: Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım!   Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım! Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 6:27 pm

Ay kızım neredesin sen. Gözüm yollarda kaldı! -.-
Kim Jewel Ives

Kim Jewel Ives

Lakap : Jew.

MesajKonu: Geri: Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım!   Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım! Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 6:59 pm

Daha iki kişiyiz anne. 10 kişi olabilmemiz için daha çok gözlerinin yollarda kalması gerekecek Razz
Undine Chantal DuPont

Undine Chantal DuPont

MesajKonu: Geri: Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım!   Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım! Icon_minitimeÇarş. Kas. 09, 2011 5:13 am

Very Happy Smile Razz Wink What a Face I love you cyclops clown tongue alien cat monkey pig Basketball drunken bom cheers sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek lol! afro flower elephant YENİ KARDEŞ GELMİŞ!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Deniz dibinin çocukları... Yani kardeşlerim, buraya gelin bakalım!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşlerim, derhal buraya gelin!
» Yeni Kardeşlerim.
» İSTEKLER BURAYA MİLLET!
» Başvurular buraya lütfen!!!